O firmie

Kim jesteśmy

ATF Heavy Transport, początkowo pod nazwą Adam Club, od 1990 roku zajmował się krajowym oraz międzynarodowym, specjalistycznym transportem samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. W 1998 roku Adam Club zmienił nazwę na ATF Heavy Transport. Zmieniony został profil działalności na krajowy i międzynarodowy transport pojazdów ciężkich, w tym ciągników siodłowych, podwozi pojazdów ciężarowych, pojazdów dostawczych, maszyn rolniczych i budowlanych. ATF Heavy Transport od samego początku rozwija się bardzo dynamicznie, podążając za wyzwaniami rynku. Ilość przewożonych ładunków, głównie pojazdów ciężkich z roku na rok systematycznie rośnie.


Dysponujemy nowoczesna flotą składającą się z kilkudziesięciu transporterów przystosowanych do przewozu pojazdów ciężarowych. Posiadamy własny serwis pojazdów ciężarowych, stację diagnostyczna i myjnię przystosowaną do obsługi pojazdów do 25 m długości i wysokości 4,20 m. Nowoczesne zaplecze serwisowe daje gwarancję niezawodności naszych transporterów.Dysponujemy własnym zapleczem składowania o powierzchni 12,4 ha, mieszczącym się w Klaudynie k/Warszawy przeznaczonym dla samochodów ciężarowych, naczep i samochodów osobowych. Posiadamy także place składowe w Słubicach i Niepołomicach. Naszymi głównymi odbiorcami są światowi producenci samochodów ciężarowych: Daimler, Man, Renault, Scania, Volvo.

Firma ATF Heavy Transport posiada System Zarządzania Jakością według norm ISO. Certyfikaty ISO 9001:2008 i ISO 14001:2004 przyznane zostały w zakresie: międzynarodowy i krajowy specjalistyczny transport drogowy oraz przewozy ładunków nietypowych - ciężarówek, autobusów, jachtów.

  • client
  • client
  • client

Współpracujemy

Kariera w ATF Heavy Transport

ATF Heavy Transport to polska, nowoczesna organizacja o ugruntowanej pozycji na rynku z tradycjami sięgającymi 1990 roku. Czekamy na Twoją aplikację. A po pomyślnie zakończonym procesie rekrutacji z radością powitamy Cię w naszym zespole.

DOŁĄCZ DO NAS